Şirket Profili / Hakkımızda

Nurdil markası ile temelleri atılan, Nokta Dizayn; Perakende Sektörüne ürün ve danışmanlık hizmeti sağlamak üzere 2003 yılında İstanbul Kozyatağında kurulmuştur. Bünyesinde, ticari buzdolapları, endüstriyel soğutma sistemleri, mağaza ve market ekipmanlarını bulunduran firmamız; kısa bir sürede portföyüne perakende sektörünün önde gelen perakende temsilcilerini (firmalarını, zincirlerini) eklemiş başta Kıbrıs, Fransa, Azerbaycan, Tacikistan, Kazakistan ve ABD olmak üzere Türkiye ve dünyada 4.000 den fazla noktaya hizmet kalitesini ulaştırmıştır.


Nokta Dizayn; Kararlı ve istikrarlı büyüme stratejisi ile 2007 yılında bünyesine teknik servis ve bakım departmanınıda ekleyerek satış sonrası hizmet altyapısını da oluşturmuş ve İstanbul İçerenköy’de 900 m2 kapalı alana sahip, satış pazarlama ve teknik hizmet binasına taşınmıştır.


Nokta Dizayn bugün ise: İstanbul Ataşehir'de  1.650 m2 kapalı alana sahip satış pazarlama ve servis hizmet binasında 62 kişilik tecrübeli kadrosu ile müşterilerine; Mühendislik, mimari ve teknik hizmet başlıkları altında yeni çözümler üretmeye, yüksek kalite beklentilerine cevap ve yön vermeye devam etmektedir.

 

Sizin İçin Üretirken

Nokta Dizayn;
Detaylara dikkatle önem verir, sektördeki tüm yenilikleri sizler için özümser, dünya standartlarında üretim yapar.

Merkezi teknolojidir, gelişen teknolojiyi takip eder ve sizler için uygular.

Bilgide her zaman açık ve paylaşımcı olur.

Görevlerinde uzmanlaşır. Her proje Nokta Dizayn için ayrı bir heyecan ve tecrübedir.

Gereksiz maliyetlerden kaçınır, yeni teknolojileri aramaya yönelir, çözüm odaklı olur.

Nokta Dizayn; Sizin için üretirken, mükemmeli hedefler!

 

POLiTiKAMIZ

Nokta Dizayn sektöründe temsil ettiği markaların ve kuruluşundan bu yana birincil ilkesi olan müşteri memnuniyeti önceliğinin getirmiş olduğu sorumlulukların farkındadır.

Müşterilerinin ve tüketicilerin değerlerini ve beklentilerini korumak ve karşılayabilmek adına Nokta Dizayn;
Çevreye ve doğaya saygılı üretim ile yüksek performanslı, estetik ve ergonomik ürünler üreterek konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine dünya standartlarında ve sürdürülebilinir gelişim politikası ile hizmet vermektir.